• Marți

    22 Iunie
    17:30 - 18:20
    CARDIO TONE
    ALEXANDRA NEDELEA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    TOTAL BODY WORKOUT
    MIHAELA CRISTEA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    CYCLING
    DENIZ OSMAN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:20
    YOGA
    CRISTINA PACEAGIU
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:20
    CYCLING
    DENIZ OSMAN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:20
    ZUMBA
    ELENA PLOESTEANU
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    23 Iunie
    18:00 - 18:50
    ABS & ARMS
    OCTAVIAN EFTIMIE
    AEROBIC STUDIO
    REZERVĂ CU FITPASS
    19:00 - 19:50
    CYCLING
    VOICA ANDREI
    CYCLING STUDIO
    REZERVĂ CU FITPASS
    19:00 - 19:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    ANDREEA ARSINE
    AEROBIC STUDIO
    REZERVĂ CU FITPASS
    20:00 - 20:50
    STEP & TONE
    IULIANA SISU
    AEROBIC STUDIO
    REZERVĂ CU FITPASS
    20:00 - 20:50
    CYCLING
    VOICA ANDREI
    CYCLING STUDIO
    REZERVĂ CU FITPASS
  • Joi

    24 Iunie
    17:30 - 18:20
    ABS & BUTT
    ALEXANDRA NEDELEA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    PUMP
    ANDREEA BAICU
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    CYCLING
    DENIZ OSMAN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:20
    STEP
    ANDREEA BAICU
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:20
    CYCLING
    DENIZ OSMAN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:20
    ZUMBA
    ELENA PLOESTEANU
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    25 Iunie
    17:00 - 17:50
    ABS & BUTT
    FIT MARIUS
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    FUNCTIONAL TRAINING
    FLORENTINA MANOLACHE
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    CYCLING
    VOICA ANDREI
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:50
    PILATES
    BOTEA SORINA
    AEROBIC STUDIO
    20:00 - 20:50
    BRAZILIAN BUTT
    IULIANA SISU
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbătă

    26 Iunie
    10:00 - 10:50
    CYCLING
    FLORENTINA MANOLACHE
    CYCLING STUDIO
    10:00 - 10:50
    ZUMBA
    ELENA PLOESTEANU
    AEROBIC STUDIO
    11:00 - 11:50
    INTERVAL
    OCTAVIAN EFTIMIE
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    ABS & BUTT
    IULIANA SISU
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    27 Iunie
    10:30 - 11:20
    YOGA
    DIANA BALMUS
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BRAZILIAN BUTT
    HINTEA DIANA
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    28 Iunie
    17:00 - 17:50
    BODY TONE
    ALEXANDRA NEDELEA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    ABS & BUTT
    ALEXANDRA NEDELEA
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    CYCLING
    FLORENTINA MANOLACHE
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:50
    FUNCTIONAL TRAINING
    FIT MARIUS
    AEROBIC STUDIO
    20:00 - 20:50
    STEP & TONE
    ANDREEA GEORGIANA TUDOR
    AEROBIC STUDIO
    20:00 - 20:50
    CYCLING
    FLORENTINA MANOLACHE
    CYCLING STUDIO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU STAY FIT GYM

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU 7CARD

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail și parola cu care te autentifici în contul tău 7card.

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU 7CARD

Pentru finalizarea rezervării tale completează câmpurile de mai jos. Un e-mail de confirmare a rezervării va fi trimis pe

Informațiile completate în câmpurile de mai sus se vor folosi pentru crearea profilului tău în cadrul platformei de management utilizată de clubul nostru

Rezervarea a fost făcută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost făcută