• Vineri

    03 Februarie
    09:00 - 09:50
    ABS & BUTT
    ALEXANDRU IONITA
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:20
    ABS & ARMS
    NICOLETA DRAGOESCU
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    POSTURAL STRETCHING
    NICOLETA DRAGOESCU
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    CYCLING
    ANAMARIA MAXIM
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:20
    TOTAL BODY WORKOUT
    IULIANA SISU
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbătă

    04 Februarie
    10:00 - 10:50
    PILATES
    MIHAELA CRISTEA
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:50
    CYCLING
    STAVAR IONUT
    CYCLING STUDIO
    11:00 - 11:50
    BODY TONE
    MIHAELA CRISTEA
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    05 Februarie
    10:00 - 10:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    IULIANA SISU
    AEROBIC STUDIO
    13:00 - 13:50
    BRAZILIAN BUTT
    NICOLETA DRAGOESCU
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    06 Februarie
    09:00 - 09:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    TATARU ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    CARDIO TONE
    DOBRE IONELA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    CYCLING
    PREDA CRISTINA
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:50
    CIRCUIT
    IULIA EROFEI
    AEROBIC STUDIO
  • Marți

    07 Februarie
    08:00 - 08:50
    CYCLING
    BELU CRISTINA
    CYCLING STUDIO
    09:00 - 09:50
    FUNCTIONAL TRAINING
    CLAUDIU POROF
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    ZUMBA
    BICA RADU
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    CYCLING
    MIRCEA OVIDIU
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:50
    INTERVAL
    BOCA ADINA
    AEROBIC STUDIO
    20:00 - 20:50
    PILATES
    MIHAELA CRISTEA
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    08 Februarie
    08:00 - 08:50
    BODYART
    SVETLANA BURASHNIKOVA
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 09:50
    BRAZILIAN BUTT
    TATARU ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:20
    TOTAL BODY WORKOUT
    NICOLETA DRAGOESCU
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    PILATES
    NICOLETA DRAGOESCU
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    CYCLING
    DENIZ OSMAN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:20
    ZUMBA
    LORENA TUDOR
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    09 Februarie
    08:00 - 08:50
    PILATES
    SVETLANA BURASHNIKOVA
    AEROBIC STUDIO
    08:00 - 08:50
    CYCLING
    LAURA CARAIVAN
    CYCLING STUDIO
    09:00 - 09:50
    FUNCTIONAL TRAINING
    CLAUDIU POROF
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    ANDREEA GEORGIANA TUDOR
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    ABS & BUTT
    ANDREEA GEORGIANA TUDOR
    AEROBIC STUDIO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU STAY FIT GYM

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU 7CARD

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail și parola cu care te autentifici în contul tău 7card.

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU 7CARD

Pentru finalizarea rezervării tale completează câmpurile de mai jos. Un e-mail de confirmare a rezervării va fi trimis pe

Informațiile completate în câmpurile de mai sus se vor folosi pentru crearea profilului tău în cadrul platformei de management utilizată de clubul nostru

Detalii despre



Rezervarea a fost făcută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost făcută